ART / Lithographs / Litograph in colors 9333019
nr 933 3019
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Hans Ekvall (b. 1918), 299/360. sheet: 68x57, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Hans Ekvall (f. 1918), 299/360. bladets mått: 68x57
Condition: löst blad
Hans Ekvall, born 1918, Swedish painter.
400
Sunday December 21 2014
at 20:35:39